А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Виконкому Тернівської районної у місті ради

З метою забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу, відповідно до Конституції України, та складання більш якісних списків виборців, створено Державний реєстр виборців.


    Створення якісної системи ведення персоніфікованого обліку виборців та забезпечення контролю цілісності записів Реєстру, повноти і коректності персональних даних. Реєстру - це важливий крок для України, як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснювати своє волевиявлення.


    Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Тернівської районної у місті ради запрошує мешканців району перевірити свої особисті дані, і при необхідності, внести зміни, оскільки їх достовірність важлива для кожного з нас.

    Крім того доводимо до вашого відома що на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.


    Метою обробки персональних даних якого є – надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.


    Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу.


    В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів Вашого запиту надійде на Вашу електронну пошту.


    При необхідності уточнити питання щодо створення «Особистого кабінету виборця» та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виконкому Тернівської районної у місті радивул.Короленка,1а,Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Тернівської районної у місті ради, кім.128 з понеділка по п’ятницю ( крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 17.00 перерва з 12.30 до 13.00.


    Контактні телефони: 35-20-24, 35-20-53 У разі звернення щодо уточнення персональних даних, необхідно пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

 Закон України “Про Державний реєстр виборців 

стаття 10 Відносини виборців з Реєстром

 1. Кожен виборець має право:

1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

2) отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

4) одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення/ дії чи бездіяльність органів Реєстру;

7) захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

2. Виборець подає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру, у передбачених цим Законом випадках.

3. У разі виникнення можливості внесення до Реєстру двох і більше записів про одного виборця (кратне включення виборця до Реєстру) цей виборець сприяє органам Реєстру в усуненні такого включення.

Показати більше

Робочий розклад:

Робочий розклад

Пн 08:00-12:30, 13:00-16:30
Вт 08:00-12:30, 13:00-16:30
Ср 08:00-12:30, 13:00-16:30
Чт 08:00-12:30, 13:00-16:30
Пт 08:00-12:30, 13:00-16:30

Структура:

Свіжі повідомлення:

Більше повідомлень Всього : 6