А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ з питань земельних відносин та будівництва

Виконкому Тернівської районної у місті ради

Інформація про роботу відділу

Відділ з питань земельних відносин та будівництва виконкому  Тернівської районної у місті ради (надалі – відділ) є структурним підрозділом виконкому районної у місті ради, утворюється районною у місті радою у межах затвердженої нею структури та загальної чисельності працівників виконкому, їй підзвітний і підконтрольний та згідно розподілу обов’язків підпорядкований заступнику голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради.

 • Здійснює самоврядний контроль за використанням земель району та наявністю у землевласників і землекористувачів документів, що підтверджують їхні права на землю шляхом обстеження земельних ділянок щодо дотримання умов їх використання відповідно до чинного законодавства України.
 • Складає за фактом виявлених порушень акти обстеження щодо стану та дотримання умов використання земельних ділянок, подає матеріали до управління земельних ресурсів виконкому Криворізької міської ради та до правоохоронних органів для вжиття заходів відповідно до діючого законодавства України та делегованих повноважень.
 • Надає консультативно-методичну допомогу власникам земельних ділянок та землекористувачам з питань використання земельних ділянок.
 • Здійснює на території району заходи щодо реалізації екологічної політики України, екологічних прав громадян та рішень міської ради з цих питань.
 • Бере участь у підготовці регіональних та місцевих програм охорони довкілля.
 • Інформує населення району про стан навколишнього природного середовища, організовує екологічну освіту та виховання громадян.
 • Виявляє підприємства –забруднювачі довкілля та подає їх до виконкому міської ради для включення їх до переліку платників збору за забруднення навколишнього природного середовища.
 • Уносить пропозиції:

 - на розгляд міської ради щодо прийняття рішень про організацію територій і об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні, та клопотання перед відповідними державними органами про оголошення природних об’єктів, що мають екологічну, культурну або наукову цінність, пам’ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;

 - до відповідних органів для прийняття заходів реагування щодо суб’єктів господарювання у разі порушення ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

 • Здійснює  контроль за організацією охорони водойм, додержанням режиму використання територій водоохоронних зон і прибережних захисних смуг.
 • Сприяє організації охорони й збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території району.
 • Веде оперативний облік тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності з метою упорядкування їх розміщення на території району.
 • Організовує роботу комісій:

 - з питань упорядкування розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності при виконкомі Тернівської районної у місті ради;

 - з питань вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок індивідуальної житлової забудови та додержання громадянами правил добросусідства при виконкомі Тернівської районної у місті ради.

 • Подає матеріали для вжиття заходів за фактом виявлених порушень щодо розміщення тимчасових об’єктів для здійснення підприємницької діяльності по їх демонтажу до департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради.
 • Виявляє випадки самочинного будівництва індивідуальних житлових будинків, гаражів, допоміжних господарських будівель та інших споруд на території району.
 • Виявляє об'єкти незавершеного будівництва на території району для здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства, де проводиться будівництво.
 • Уносить пропозиції до виконкому міської ради щодо планів або програм будівництва з питань забудови окремих ділянок території району.
 • Готує проекти рішень районної у місті ради та її виконкому з питань:

- про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3ДФ);

- про видачу дубліката довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма 3ДФ);

- про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно (індивідуальний житловий будинок, гараж) у зв’язку з його втратою, пошкодженням чи зіпсуванням, по якому було раніше видано прийняте рішення виконкомом Тернівської районної у місті ради (виконкомом Тернівської районної ради народних депутатів, виконкомом Тернівської ради, Тернівським виконкомом);

- про затвердження протоколу засідання комісії з питань вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок індивідуальної житлової забудови та додержання громадянами правил добросусідства.  

 • Розглядає та вирішує конфліктні ситуації, які виникають між власниками суміжних домоволодінь, пов’язані з порушеннями пожежних, санітарних та будівельних норм при будівництві житлових будинків, господарчих будівель, посадках зелених насаджень, установлення огорож, тощо.
 • Готує відповіді на постанови та ухвали суду по цивільним, адміністративним та кримінальним справам, які входять до компетенції відділу.
 • Бере участь у судових засіданнях районних судів м. Кривого Рогу, в яких стороною є Криворізька  міська рада та її виконком, з питань:

- спорів щодо меж земельних ділянок, переданих у приватну власність громадянам, та додержання громадських правил добросусідства;

- визнання права власності на домоволодіння (або частину) у порядку спадкування;

 - продовження  строку прийняття спадкового майна;

- визнання права власності на самочинно збудовані господарські споруди та прибудови до існуючих житлових будинків в індивідуально-житловій забудові;

- визнання членом родини та  права власності на житлову площу домоволодіння;

- визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування;

 • установлення фактів, що мають юридичне значення відповідно до повноважень відділу.
 • Здійснює візуальне обстеження земельних ділянок індивідуальної житлової забудови щодо дотримання існуючих меж з сусідніми земельними ділянками відповідно до чинного законодавства України.
 • Надає консультативну, організаційно-методичну допомогу вуличним комітетам  з питань:

- узаконення самочинного будівництва;

- вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок індивідуальної житлової забудови та додержання правил добросусідства; 

- візуального обстеження земельних ділянок індивідуальної житлової забудови щодо дотримання існуючих меж з сусідніми земельними ділянками відповідно до чинного законодавства України;

- видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок по формі 3ДФ.

 • Запроваджує сучасні інформаційні технології автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації;
 • Забезпечує здійснення в установленому порядку обміну інформацією між виконкомом районної у місті ради та іншими органами місцевого самоврядування на основі сучасних телекомунікаційних технологій;
 • Сприяє розвитку та впровадженню сучасних комп’ютерних інформаційних технологій у системі державного управління.
 • Взаємодіє з органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання з метою розвитку інформаційних ресурсів міста, підвищення їх якості, доступності, оптимізації пошуку, забезпечення зворотного зв’язку для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.
 • Надає інформації відповідно до норм діючого законодавства України.
 • Розглядає в установлений  законом термін питання, викладені у зверненнях громадян, суб’єктів господарювання, які входять до компетенції відділу.
 • Забезпечує упровадження і функціонування системи управління якістю адміністративних послуг у виконкомі районної у місті ради.

 

У своїй роботі  відділ з питань земельних відносин та будівництва виконкому районної у місті ради керується законами України:

кодексами України

Законами України

Показати більше

Робочий розклад:

Робочий розклад

Пн 08:00-12:30, 13:00-16:30
Вт 08:00-12:30, 13:00-16:30
Ср 08:00-12:30, 13:00-16:30
Чт 08:00-12:30, 13:00-16:30
Пт 08:00-12:30, 13:00-16:30

Структура:

Свіжі повідомлення:

Більше повідомлень Всього : 2