А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Кушнір Сергій Іванович

Заступник голови районної у місті ради

Кушнір Сергій Іванович

Загальний стаж: 28 роки
Освіта: повна вища
Рік народження: 1972

Здійснює свої повноваження відповідно до ст.56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Здійснює повноваження голови районної у місті ради за його відсутності, а також у разі неможливості виконання своїх обов’язків з інших причин, на підставі його розпорядження.

3. Організовує і координує роботу з питань:

3.1 розвитку місцевого самоврядування;

3.2 економіки і промисловості;

3.3 транспорту, зв’язку, зовнішньоекономічних зв’язків;

3.4 запровадження державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності;

3.5 розвитку підприємництва, торгівлі та побутових послуг, захисту прав споживачів;

3.6 попередження та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території району, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

4. Організовує:

4.1 роботу зі складання плану роботи районної у місті ради та контроль за його виконанням;

4.2 навчання депутатів районної у місті ради;

4.3 роботу, пов’язану із захистом персональних даних, володільцем чи розпорядником яких є виконком районної у місті ради;

4.4 взаємодію з виконкомом міської ради, його структурними підрозділами з метою дотримання цілісного методичного підходу в питаннях приватизації та збереження, ефективного використання, управління, передачі та відчуження комунального майна міста, яке знаходиться на території району.

5. Сприяє:

5.1 роботі постійних комісій районної у місті ради, організації виконання їх рекомендацій;

5.2 депутатам районної у місті ради у здійсненні ними своїх повноважень, в організації прийому громадян, проведенні звітів перед виборцями, діяльності депутатських фракцій;

5.3 підготовці та організації призову громадян на строкову службу, в межах повноважень органів місцевого самоврядування.

6. Забезпечує;

6.1 своєчасне оприлюднення проектів рішень районної у місті ради, доведення їх до виконавців і населення, контроль за їх виконанням;

6.2 виконання заходів щодо реалізації пропозицій і зауважень мешканців району;

6.3 організацію кадрової роботи у виконкомі районної у місті ради, відповідно до нормативно-правових актів про службу в органах місцевого самоврядування та їх облік;

6.4 підготовку до розгляду районною у місті радою пропозицій щодо структури і чисельності виконкому.

6.5 навчання кадрів у виконкомі районної у місті ради;

6.6 взаємодію виконкому районної у місті ради з військовою частиною Т0400, Покровсько-Тернівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки в межах наданих повноважень;

6.7 взаємодію виконкому районної у місті ради з Криворізьким представництвом Дніпропетровської торгово-промислової палати, суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу.

7. Контролює трудову дисципліну у виконкомі районної у місті ради.

8. Вирішує питання щодо формування кадрового резерву посадових осіб у виконкомі районної у місті ради та просування по службі.

9. Сприяє забезпеченню належної організації обслуговування населення підприємствами, що надають комунальні послуги, підприємствами торгівлі, ресторанного господарства, харчової промисловості, сфери послуг; забезпеченню захисту прав споживачів в порядку, визначеному Законом України «Про захист прав споживачів».

10. Координує роботу з постійного спостереження за станом справ у сфері соціально- трудових відносин на об’єктах малого і середнього бізнесу силами районної робочої групи, що займається легалізацією трудових відносин у сфері підприємництва; сприяє виявленню негативних фактів та їх усуненню, проведенню адресної роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарювання з питань дотримання норм законодавства про працю.

11. Координує діяльність підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування всіх форм власності на території району, сприяє та забезпечує розробку і виконання програм та заходів з розвитку підприємництва, сфери торгівлі та побутових послуг.

12. Координує:

12.1 роботу з питань розрахунків споживачів за отримані житлово-комунальні послуги та енергоносії;

12.2 співпрацю із закладами охорони здоров’я та взаємодію з територіальними органами державного управління і нагляду з питань охорони життя і здоров’я людей у всіх сферах життєдіяльності населення в Тернівському районі;

12.3 роботу служб транспорту та зв’язку, в межах повноважень.

13. За дорученням голови районної у місті ради:

13.1 забезпечує, відповідно до законодавства, здійснення заходів щодо проведення на території району референдумів і виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування;

13.2 вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів;

13.3 за розпорядженням голови районної у місті ради підписує договори у сфері господарювання, стороною яких є виконком районної у місті рад, має право підпису первинно-облікових, банківських, фінансових та звітно-статистичних документів.

14. Розглядає запити, звернення, пропозиції та зауваження депутатів, координує роботу щодо їх виконання.

15. Вносить пропозиції щодо діяльності, розміщення, спеціалізації розвитку підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності.

16. Контролює здійснення заходів з планування діяльності районної у місії ради, її виконкому з підготовки проектів регуляторних актів; здійснення базових, повторних та періодичних відстежень їх регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та розвиток бізнес- середовища.

17. Координує роботу:

17.1 відділу економіки та промисловості;

17.2 відділу розвитку підприємництва;

17.3 відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування і кадрової роботи;

17.4 відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення;

17.5 організаційного відділу з питань підготовки і проведення засідань постійних комісій та пленарних засідань районної у місті ради.

18. Виконує інші доручення голови районної у місті ради.

Показати більше

Контакти:

Ел.скринька: kushnir.sergey@trnvk.gov.ua

Телефон: 35-03-53

Робочій розклад:

Графік прийому

Чт 10:00-12:30, 13:00-17:00